اسرار طراحی سایت

سازمان فنی و حرفه ای آزمون ها رو بصورت حضوری برگزار میکنه

مهمترین ویژگی که ما برای ساخت سایت در نظر میگیرم استفاده از کمترین افزونه و تا حد امکان تکیه بر کدنویسی به جای استفاده از افزونه های بی مورد بای بهبود سرعت سایت است.

خانم استاد رزیتا یگانه بسیار خوش برخورد و با حوصله آموزش دادن

.لطف می کنید یک سایت معتبر برای خرید دامنه وهاست معرفی کنید ..وبفرمایید برای یک سایت آموزشی چه دامنه وهاست مناسب هست ؟

برای شرکت در دوره رایگان لازم هست حتما در آزمون دوره قبلی قبول شده باشیم؟ یا میتونیم آزمون را در دور دوم یا سوم بدیم؟ ممنون از شما

ما اینجا گردهم آمده ایم تا به رویا های شما جامه حقیقت بپوشانیم و هرآنچه در ذهن دارید را در بستر اینترنت به شما تحویل دهیم.

بعد از این که وردپرس را روی هاست نصب کردید و نام دامنه را داخل آدرس بار مرورگر مطابق شکل زیر وارد کردید صفحه تنظیمات وردپرس برای شما باز می شود.

در این صفحه فیلم آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان را برای علاقه مندان به طراحی سایت با وردپرس قرار داده ایم و شما میتوانید با دانلود فیلم آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان کار با بخش های مختلف پیشخوان وردپرس را یاد بگیرید و برای ساخت صفحات سایت از برای طراحی سایت اینجا کلیک کنید آن استفاده کنید.

شما باید قبل از ثبت نام در هر آموزشگاهی ابتدا از صحت مجوز رسمی آن واحد آموزشی مطلع شوید که این کار فوق العاده راحتیه! فقط کافیه رو سایت اداره کل فنی و حرفه ای استان کلیک کنید و آموزشگاه مورد نظر رو جستجو کنید.

بنابراین توصیه می‌شود که از فیلم های رایگان آموزش طراحی سایت آریا تهران استفاده کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من میخوام یک سایتی مانند سایت شبکه های تلوزیون (شبکه۱/شبکه۳یا تلوبیون) جوری طراحی کنم که بشه پخش زنده هم داشته باشه.یعنی اینکه بتونیم استریم کنیم یا مثل پخش زنده آپارات.

برای این کار زمپ را نصب کرده و باقی مراحل را برای ساخت سایت وردپرس روی لوکال هاست انجام دهید

اگه باز به مشکل برخوردید روز پنجشنبه بنده آموزشگاه هستم تماس بگیرید تلفنی شما رو راهنمایی کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *